گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم در ترکمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم در ترکمنستان

         مراسم بزرگداشت روز معلم در ترکمنستان با حضور جناب آقای دکتر احمدی سفیر فوق العاده  و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد، اعضاء انجمن اولیاء و مربیان، کادر آموزشی و اداری، دانش آموزان مجتمع آموزشی سفارت جمهوری اسلامی ایران و برخی از اولیاء دانش آموزان و کارکنان برخی از نهادهای ایرانی در محل مسجد حضرت فاطمه زهراء (س) مورخ 12/2/1398 برگزار گردید.

        در ابتدا پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، مدیر مجتمع آموزشی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد حضور میهمانان را در این مراسم خیر مقدم گفتند. سپس جناب آقای دکتر احمدی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان ضمن تبریک مقام شامخ معلم، اعلام داشتند: دفعات زیادی کلمه معلم در قرآن تکرار شده است که نشان دهنده مقام بالای معلم می باشد. دکتر احمدی همچنین گفتند: مداد العلماء أفضل من دماء الشهداء، از خون شهداء، هیچ چیز بالاتر نیست اما قلم علما و معلمان از خون شهداء بالاتر است به دلیل اینکه علماء و معلمان هستند که شهداء را تربیت و پرورش می دهند. 

         سایر برنامه های این مراسم را اجرای دکلمه های مختلف در تجلیل از مقام معلم توسط برخی از دانش آموزان مجتمع، اجرای سرود توسط گروه سرود مجتمع، اهداء لوح تقدیر و هدایا به کارکنان آموزشی و اداری مجتمع و پذیرایی از حضار در این مراسم تشکیل می داد.


١٦:٣١ - 1398/02/16    /    شماره : ٥٦٩٤٣٩    /    تعداد نمایش : ٦٧خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران